Запрошуємо до участі у тренінгу по виготовленню сонячних колекторів

15.10.2012 Розділи: Новини

Національний екологічний центр України (НЕЦУ) запрошує зацікавлених осіб набути практичних знань для власноручного виготовлення, встановлення та використання сонячних колекторів для побутового нагріву води на тренінгу, що відбудеться з 2 по 5 листопада 2012 року у смт. Погребище Вінницької області.

Тренінг проводитимуть українські фахівці, підготовлені у рамках проекту “Увімкни сонце – живи комфортно” за фінансової підтримки Європейського Союзу (http://ecosolar.org.ua/about/). В процесі практичного навчання його учасники виготовлять діючий сонячний колектор.

Участь у тренінгу – безкоштовна.

Всім учасникам, які протягом двох місяців після навчання самостійно виготовлять і встановлять власний сонячний колектор та зголосяться здійснювати його моніторинг протягом двох років, за рахунок проекту буде частково відшкодовано вартість використаних матеріалів. Також, тим учасникам, чиї колектори будуть встановлені до 26 листопада 2012 року, додатково будуть відшкодовані витрати на проїзд до/з місця проведення тренінгу. Екcперти проекту, за потреби, надаватимуть інформаційну та технічну підтримку.

Для участі у тренінгу прохання зареєструватися за допомогою on-line форми: http://goo.gl/Lnl0P до 23 жовтня 2012 року*. Оскільки кількість учасників обмежена, організатори можуть провести відбір, про результати якого буде повідомлено 25 жовтня.

Ви можете ознайомитися з сонячними колекторами, вже встановленими в Маневицькому районі Волинської області, та їх власниками за посиланням: http://ecoclubrivne.org/complete_new/ua/140

Свої питання, коментарі та пропозиції надсилайте на адресу: [email protected]


* якщо Ви бажаєте взяти участь у тренінгу, але час або місце його проведення Вам незручні, будь ласка, заповніть реєстраційну форму і вкажіть це у коментарях – цей тренінг не останній.

Tweet