Запрошуємо до участі у тренінгу по виготовленню сонячних колекторів

19.06.2013 Розділи: Новини

Запрошуємо до участі у тренінгу по виготовленню сонячних колекторівНаціональний екологічний центр України (НЕЦУ) запрошує усіх зацікавлених навчитися власноручно будувати, встановлювати та використовувати сонячні колектори для побутового нагріву води на тренінгу, що відбудеться з 25 по 28 червня 2013 року у рамках Європейського Тижня Сталої Енергетики у м. Житомир. (http://eusew-ukraine.net/)

Тренінг проводитимуть українські фахівці, підготовлені у рамках проекту “Увімкни сонце – живи комфортно” за фінансової підтримки Європейського Союзу. В процесі практичного навчання його учасники виготовлять та встановлять діючий сонячний колектор.

Участь у тренінгу – безкоштовна.

Всім учасникам, які протягом двох місяців після навчання самостійно виготовлять і встановлять власний сонячний колектор та зголосяться здійснювати його моніторинг протягом двох років, за рахунок проекту буде частково відшкодовано вартість використаних матеріалів. Також, екcперти проекту, за потреби, надаватимуть інформаційну та технічну підтримку власникам діючих колекторів.

Для участі у тренінгу прохання зареєструватися за допомогою on-line форми:
https://docs.google.com/forms/d/1WnL1hn-qKPO7iLH9RpKZUla2hVrQFPambgCe33Ky2kk/viewform.
Оскільки кількість учасників обмежена, організатори можуть провести відбір.

Ви можете ознайомитися з сонячними колекторами, вже встановленими в Маневицькому районі Волинської області, та їх власниками за посиланням: http://ecoclubrivne.org/complete_new/ua/140

Свої питання, коментарі та пропозиції надсилайте на адресу: [email protected]

Tweet