В Україні пройде цикл заходів з екобудівництва Екодім 2015

29.01.2015 Розділи: Новини

logoПочинаючи з лютого 2015 року, у містах України пройде широкомасштабна освітня програма, присвячена технологіям екологічного будівництва та відновлюваної енергетики. Організатори – клуб прикладної екології “Хата Бобрів” та проектно-інжинірінгова компанія «ECS-3.COM». Основна мета проекта – відкрити технології екобудівництва якнайширшій аудиторії.

Сучасне промислове будівництво, як вся урбаністична культура нашого часу, відрізняється варварським відношенням до природних ресурсів та високим рівнем токсичності. Тоді як технології комфортного, екологічного та доступного житла не мають поширення. Основна причина цього – незнання людьми своїх можливостей. Вирішення саме цієї проблеми – головна мета організаторів “Екодому 2015”.

sustainable_buildingКрім освітніх задач ми також бачимо за мету об’єднати досвід професійних будівельників України та закордону, і закласти законодавчий фундамент для легітимізації екотехнологій у будівельній сфері.

“В даних умовах нам необхідно діяти і самим створювати зміни, або чекати змін і потім страждати від них. Необхідність проведення освітніх заходів “Екодім 2015” продиктована не тільки кризою у будівництві та економіці, а й необхідністю вийти на новий рівень використання екотехнологій у будівництві та екоадаптації”, – зазначає організатор Андрій Бобровицький.

У рамках програми “Екодім 2015” на Вас чекають вебінари, скайп-конференції, семінари, відкриті лекції, конкурс проектів, а також велика фінальна конференція у Києві. Відвідування деяких заходів платне, більшість з них – благодійні.

Заходи проходять за підтримки організацій: Національного екологічного центру України, Агенції європейських інновацій, Української Молодіжної Кліматичної Асоціації та Майстерні клімату

Більш детально про програму можна дізнатися на сайті.
Знаходьте нас у соціальних мережах: група в Фейсбук, група у Вконтакте.

Форма реєстрації на заходи

За детальною інформацією та з питань співпраці звертайтеся:

Андрій Бобровицький
тел. (050) 388 4471
vedrus80 AT gmail.com

Tweet