Колектор такий-то

Розташування с. Погребище, Вінницька область
Власник Махно К.М.
Конструктор Пилипецький В.Л.
Дата запуску 21 січня 2012 р.
Строк будівництва 4 місяці
Затрачено коштів, грн. 2786
Строк будівництва 4 місяці
Полоща активної поверхні, м2 4,5
Об’єм баку, л2 130
Короткий опис: Колектор літньо-зимового типу встановлено на подвір’ї. Рама пофарбована в білий колір. Бак-акумулятор розміщений в літній кухні, виготовлений з нержавіючої сталі. Ємність баку 200 л. з мідним теплообмінником

Опис

Вже давно відомо, що читабельний зміст буде заважати зосередитись людині, яка оцінює композицію сторінки. Сенс використання Lorem Ipsum полягає в тому, що цей текст має більш-менш нормальне розподілення літер на відміну від, наприклад, “Тут іде текст. Тут іде текст.” Це робить текст схожим на оповідний. Багато програм верстування та веб-дизайну використовують Lorem Ipsum як зразок і пошук за терміном “lorem ipsum” відкриє багато веб-сайтів, які знаходяться ще в зародковому стані. Різні версії Lorem Ipsum з’явились за минулі роки, деякі випадково, деякі було створено зумисно (зокрема, жартівливі).

Фото

Коментар власника

“Вже давно відомо, що читабельний зміст буде заважати зосередитись людині, яка оцінює композицію сторінки. Сенс використання Lorem Ipsum полягає в тому, що цей текст має більш-менш нормальне розподілення літер на відміну від, наприклад, “Тут іде текст. Тут іде текст.” Це робить текст схожим на оповідний. Багато програм верстування та веб-дизайну використовують Lorem Ipsum як зразок і пошук за терміном “lorem ipsum” відкриє багато веб-сайтів, які знаходяться ще в зародковому стані. Різні версії Lorem Ipsum з’явились за минулі роки, деякі випадково, деякі було створено зумисно (зокрема, жартівливі).”

Tweet