19 червня – практичний семінар зі створення побутових сонячних колекторів

18.06.2012 Розділи: Новини

19 червня об 11:00 у Києві під аркою Дружби народів відбудеться практичний семінар із виготовлення побутових сонячних колекторів для нагрівання води у приватних будинках. На семінарі можна буде не тільки дізнатися, з чого складаються геліо-колектори, а й отримати інформацію, де такі матеріали можна купити в Україні.

Очікувана тривалість семінару – 3 години. Для участі прохання зареєструватися, надіславши повідомлення електронну адресу: [email protected] до 21:00 18 червня.

Захід відбудеться у рамках Європейського тижня, що проходитиме з 18 до 23 червня у Європейському містечку. Протягом цього тижня громадські організації, учасники проекту «Ввімкни сонце, живи комфортно!», розкажуть, як за допомогою простих і доступних технологій скоротити споживання енергетичних ресурсів у приватному господарстві, щоб заощадити кошти і зменшити негативний вплив на довкілля від використання традиційних джерел енергії. Для отримання інформації завітайте на стенд проекту в Європейському містечку.

Проект «Ввімкни сонце, живи комфортно!» одночасно реалізується в Україні та Грузії за фінансової підтримки Європейського Союзу. В Україні його впроваджують громадські організації Національний екологічний центр України, Екоклуб Рівне та Відродження (Татарбунари) у партнерстві з міжнародною мережею „Жінки Європи за спільне майбутнє ” (WECF).

Час: 19 червня, 11:00-14:00
Місце: Київ, арка Дружби народів, конференційний намет.

За додатковою інформацією звертайтеся, будь ласка:

Дмитро Хмара,
асистент проекту,
Національний екологічний центр України,
(044)-353-78-41
solar (at) necu.org.ua

Довідково про «Європейське містечко»:

2 червня 2012 року під аркою «Дружби народів» в Києві стартував проект «Європейське містечко – Наш континент. Наше майбутнє». Основна мета проекту – створення комунікаційної платформи для обговорення та обміну досвідом у вирішенні питань сталого розвитку. Європейське містечко у Києві є майданчиком для презентації проектів у сфері енергозбереження з усієї України та пропонує відвідувачам взяти участь в іграх, виставках та шоу на тему сталої енергетики та енергозбереження.

З 18 до 23 червня у Європейському містечку проходитиме Європейський тиждень енергоефективності. Українські та європейські партнери спільно працювали над його насиченою програмою. Європейський тиждень енергоефективності – велика європейська подія, у якій беруть участь тисячі організацій та приватних осіб з понад 40 країн. Україна вперше приєдналася до Європейського тижня енергоефективності у 2011 році.

Tweet